Évadnyitó társulati ülést tartottunk
A napokban tartottuk évadnyitó társulati ülésünket, ahol színházunk igazgatója, Pintér Tibor foglalta össze a mögöttünk hagyott nyári hónapok eseményeit és az azt megelőző Kincsem parkos előadások tanulságait. De nemcsak a […]
Bővebben